«Я боюся пройти обстеження».

Страх — причина №1 відмови від діагностики, відвідувань лікарень і своєчасних звернень за допомогою. Це велика проблема, що часто шкодить здоров’ю та може призвести до ускладнень.
 
МРТ-діагностика часто необхідна, щоб встановити точно проблему, її масштаби та локалізацію. На основі цих даних призначається дієве лікування.
 
➡️ Для багатьох людей постановка діагнозу — один з найпоширеніших страхів. Вони вважають, що краще жити у незнанні, ніж почути «вирок». Важливо зрозуміти, що правильно підібране лікування дозволяє позбутися хвороби або мінімізувати симптоматику. Чим раніше виявлено проблему, тим вищі ефективність і шанси на повне одужання.
 
➡️ МРТ — це боляче. Міф, який спровокував сильний страх у деяких людей. Однак сканування — абсолютно безболісний процес, під час якого просто необхідно лежати нерухомо. У людей, чутливих до голосних звуків, може викликати дискомфорт стукіт, що супроводжує роботу магнітів. У таких випадках ми пропонуємо беруші.
 
➡️ Страх контрастних речовин. По перше, вони потрібні не в усіх випадках. По друге, ми застосовуємо лише перевірені та сертифіковані препарати, що без проблем виводяться з організму. Перед скануванням з контрастом наш лікар збирає анамнез і визначає, чи безпечно застосовувати ці речовини у кожному конкретному випадку.
 
Якщо у вас залишаються сумніви, ви можете поставити запитання нашим адміністраторам. Для цього телефонуйте:
 
📞 067 415 03 03
📞 050 415 03 03
 
📍 м. Ужгород, вул. Капушанська, 21
🌐 uz.euroclinic.com.ua
 

Залиште коментар