НАША

МІСІЯ

Закарпатський діагностичний центр «Євроклінік» – лідер серед закладів охорони здоров’я, місія якого надавати висококваліфіковані медичні послуги кращих європейських стандартів.

 

ЩО НАС

ВІДРІЗНЯЄ?

Наше кредо – потреби пацієнта понад усе. Високоосвічений медичний персонал, сучасне медичне обладнання та європейські протоколи надання медичних послуг забезпечують винятково високі результати діагностики та лікування пацієнтів.

 

НАШІ

СПЕЦІАЛІСТИ

Закарпатський діагностичний центр “Євроклінік” об’єднав унікальну команду лікарів-спеціалістів та консультантів із багатим клінічним досвідом та науковим доробком. Завдяки тісній співпраці з виробниками медичного обладнання, а також із авторитетними клініками Австрії, Словаччини, Угорщини та інших країн Європейського Союзу наш персонал володіє знаннями, що дозволяє надавати діагностичні та лікувальні послуги на кращому світовому рівні.

 

ТЕЛЕМЕДИЦИНА

Висока спеціалізація та поступ у радіології, в тому числі у магнітно-резонансній томографії, визначають переваги застосування телерадіологічних технологій та телемедичних консультацій у нашому Медичному центрі.

 

З'явились питання?Зверніться до нас за телефоном: (067) 415 03 03

Залишити відгук