Лікарі "Євроклінік"

НАША МІСІЯ

Закарпатський діагностичний центр “Євроклінік” – лідер серед закладів охорони здоров’я, місія якого надавати висококваліфіковані медичні послуги кращих європейських стандартів.

ЩО НАС ВІДРІЗНЯЄ?

Наше кредо – потреби пацієнта понад усе. Високоосвічений медичний персонал, сучасне медичне обладнання та європейські протоколи надання медичних послуг забезпечують винятково високі результати діагностики та лікування пацієнтів.

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

Закарпатський діагностичний центр “Євроклінік” об’єднав унікальну команду лікарів-спеціалістів з багатим клінічним досвідом та науковим доробком:

  • Маринець Марина Іванівна (досвід роботи – 32 роки)
  • Смик Євген Йосипович (досвід роботи – 22 роки)
  • Смик Надія Василівна (досвід роботи – 15 років)
  • Палагута Ганна Володимирівна (досвід роботи – 10 років)

Завдяки тісній співпраці із виробниками медичного обладнання, а також із авторитетними клініками Польщі та інших країн Європейського Союзу наш персонал володіє знаннями, що дозволяє надавати діагностичні та лікувальні послуги на кращому світовому рівні.

Лікарі "Євроклінік"

ТЕЛЕМЕДИЦИНА

Висока спеціалізація та поступ у радіології, в тому числі у магнітно-резонансній томографії, визначають переваги застосування телерадіологічних технологій та телемедичних консультацій у нашому діагностичному центрі.

Звернутися за телефонами:

Залиште повідомлення та очікуйте дзвінка медичного реєстратора

Відправлення форми підтверджує вашу згоду на обробку персональних даних.

HungarianSlovakUkrainian