
Для чого необхідний гелій у томографі?
З 1979 року МРТ набула широкого застосування, проте перші томографи не були достатньо потужними. З часом почали застосовувати надпровідні магніти, які дозволяють отримувати чіткі зображення. Через високу потужність ці магніти швидко нагрівалися, тому після використання їх поміщали у великі ванни з гелієм для охолодження. У сучасних томографах на основі цього створені спеціальні автоматизовані
Read more








Прокоментовані