
«Чому рентгенолаборант сидить за захисним склом під час обстеження?»
У деяких пацієнтів виникає таке запитання. Більшість з них вважають, що так рентгенолаборант захищається від небезпеки — рентгенівського випромінювання.
Під час діагностики немає ніякого променевого навантаження на організм. МРТ — це абсолютно безпечний метод візуалізації тканин та органів, який використовує для цього магнітне поле ✅
Рентгенолаборант під час сканування перебуває в іншому приміщенні, тому що:
➡️ В «апаратній» розташовані комп’ютери, які фіксують перебіг сканування. Основний обов’язок рентгенолаборанта — слідкувати за показниками стану пацієнта та у разі потреби давати йому вказівки через спеціальний пристрій для переговорів. Наприклад, при рухах, що можуть призвести до появи артефактів, погіршенні самопочуття обстежуваного.
➡️ Під час сканування важливо, щоб поруч з магнітами не було металевих речей та електронних пристроїв, які можуть погіршити якість знімків. Рентгенолаборант виходить з кабінету, щоб не ризикувати, адже на його одязі можуть бути металеві елементи.
➡️ Під час обстеження магніти видають гучне потріскування, що свідчить про їхню нормально роботу. При нетривалому впливі відсутній ризик негативних наслідків, проте рентгенолаборант проводить увесь свій робочий час біля томографа. Саме тому під час сканування він перебуває в іншому приміщенні.
Для запису на МРТ — телефонуйте:
? 067 415 03 03
? 050 415 03 03
? м. Ужгород, вул. Капушанська, 21
? uz.euroclinic.com.ua
Залиште коментар